Јуче је у Новом Бечеју званично отворен 16. Едукативни камп рукометних делегата, који је окупио делегате из целе Србије са циљем стручног усавршавања, размене искустава и унапређења квалитета рада делегата.
Током кампа учеснике очекују стручна предавања, радионице, анализе ситуација са утакмица и дискусије о примени правила, уз посебан акценат на континуирано усавршавање и подизање стандарда рукомета.
Желимо свим учесницима успешан и садржајан камп!









